Dermart, dermotoloji ve kozmetoloji alanında çalışan, cilt hastalıklarının tanı ve tedavisinin yapıldığı bir güzellik merkezidir. Bu merkezde ameliyatsız estetik uygulamaları klinik ortamında uygulanmaktadır. Güzelliğiniz için ihtiyacınız olan tüm uygulamalar Dermart Lazer Epilasyon ile sizlere sunulmaktadır. Bu işlemlerden bazıları,

  • Lazer epilasyon
  • Botoks
  • Selülit tedavisi
  • Cilt yenileme
  • Cilt bakımı
  • Dolgu enjeksiyonu
  • Lazer tedavileri

 

olarak sıralanabilir.

Güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz ve özgüveninizin artmasını sağlayacak olan tüm işlemleri güvenebileceğiniz derecede uzman olan kişilere ve merkezlere bırakmalısınız. Dermart  bu aşamada sizlerin büyük kurtarıcısı olacaktır. Yılların vermiş olduğu tecrübe uzman kadrosu ile güzellik hizmetini sağlık koşullarını maksimum seviyede tutarak gerçekleştirmektedir.

Yapılacak olan işlem ne kadar basit bir işlem olursa olsun hijyen koşullarında yapılması herkesin ilk önceliği olmalıdır. Hiç umulmayan zamanlarda beklenmeyen sağlık sorunlarıyla karşılaşmamak için bunun bilincinde uzmanların çalıştığı güzellik merkezleri tercih edilmektedir.

Dermart uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. sektöründe son derece başarılı işlemlere imza atmaktadır.

Dermatoloji uzmanı Dr. Filiz Özgür Çavuş tarafından kurulan klinik ilk yıllarından itibaren tüm güzellik işlemlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. İnsan sağlığının ön planda tutulduğu güzellik merkezi olması bu kliniğin başarılarının temelini oluşturmaktadır.

Dermart Farkı ile Lazer Epilasyon İşlemleri

Lazer epilasyon işlemleri son dönemlerin en çok tercih edilen işlemlerinden birisidir. Bu işlem kliniğimizde uzmanımız tarafından uygulanmaktadır. İstenmeyen tüylerinizden lazer işlemi ile sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Dermatoloji ve kozmetoloji alanında bir çok işlemin uygulandığı klinikte cilt hastalıklarının tanısı kısa bir sürede yapılır ve bu hastalıkların tedavisi uygulanır. Bu tür hastalıkların teşhisinde bir uzmana danışmak son derece önemlidir.

Kliniğimizde sizlerin özgüveninizi arttırabilmeniz için gereken tüm işlemler uygulanmaktadır. İnsanlar özellikle bayanlar aynaya baktıklarında kendilerini kusursuz görmek isterler. Dışarıdan bakan birinin göremeyeceği en ufak pürüzü bile kafalarına takarlar ve buna bağlı olarak mutsuz bir hayat yaşarlar. Bu noktada kişinin kendini iyi hissedebileceği tüm güzellik işlemleri uzmanlar tarafından uygulanabilmektedir. Uzmanlarımız sayesinde sizlerin çok daha kaliteli bir hayata sahip olmanız için gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. Aynı zamanda rutin olarak belirli periyotlarda yapılması gereken cilt bakımı gibi bazı işlemler başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Güzellik Merkezi İhtiyaçlarınızda Uzman Ekip İle Sizlere Hizmet Verilmektedir

Dr. Filiz Özgür Çavuş önderliğinde tüm ekibi müşterilerine ve hastalarına itina ile yaklaşmaktadır. Herkesin ihtiyacı olan tedaviye ve ya işleme yönlendirildiği merkezde sonuçların olumlu olması ilk hedeftir. Bizlere güvenip sağlığını ve güzelliğini emanet eden kişilerin bu güvenlerini boşa çıkarmamak için titizlikle çalışmaktayız. Sizlerin merkezimizden gülen yüzlerinizle ayrılması en önemli başarı simgemizdir. Cilt hastalıkları tedavisi ve tanısında uzman doktorumuzun muayanesi ile tanı konulur ve tedavi süreci başlar. Tedavi sürecinde en son teknoloji makineler ile işlemleriniz yapılırken cildinizin yıpranmasına izin verilmez. Daha sağlıklı ciltler, daha sağlıklı hayatlar ile daha kaliteli bir yaşama sahip olabilirsiniz. Yaşamınızı olumsuz yönde etkileyen tüm etkenleri bir kenara bırakıp çok daha kaliteli bir hayata gecikmeden başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey alanında uzman ekibimize kendinizi emanet etmek. Tüm işlemlerinizde ekibimiz sizlere yardımcı olmak için itina ile çalışmaktadır.