Özel günler kişiler için adında belli olduğu gibi hem özel hem de güzel günlerdir. Özel günü olan kişi mutlu olmayı hak eder. Özel gün olmasına vesile olan kişilerde bu güzel gün için verecek bir hediye ya da sürpriz yapmak için bir şeyler düşünür dururlar. Bu güzel günleri süsleyecek biraz renk ve doğallık katacak bir hediye ararlar bu hediyelerin başında ilk sırada her zaman olduğu gibi çiçek siparişi vermek gelir.

Çiçek siparişi basit ama en doğal ve bilindik hediyeler arasındadır. Çiçek sipariş verilmesi kolay ve anlamı büyük bir hediye olmakla beraber. İnternet başına geçerek çok kolay sipariş verebilirsiniz. Çiçek alan kişi bundan büyük bir keyif ve haz duyar.

Çiçek insanların sadece özel günlerinde değil her anında yollanabilecek güzel ve hoş bir sürpriz dir. İnsan hayatta karşısına çıkabilecek sürprizlerden daima mutluluk duyar.

Çiçek gönderebileceğiniz birçok durum ve özel gün yaşantımız boyunca karşımıza çıkar, mesela yeni iş yeri açmış arkadaşımız ya da yakınlarımız için metal saksı içerisinde hediye olarak gönderilen bir saksı çiçeği çok geçerli bir hediye olur. Uzun süre kalıcıdır ve bulunduğu mekana metal saksısı ile değişik bir hava katar. Yeni işe başlayan arkadaşımız için seramik saksısında 2 dallı güzel bir Orkide de metal saksılı saksı çiçeği gibi kalıcı ve etkili bir çiçek siparişi sürprizi olabilir.

Çiçek Siparişi CicekVitrini.com da Zamanında Teslim Edilir

Türkiye genelinde bir çok internet üzerinden alışveriş yapılabilen online e-ticaret sitesi var. Bunların başında giyim, elektronik eşya ve çiçek satışı yapan e-ticaret siteleri gelmektedir. Online çiçek satışı yapan birçok sitede zamanında teslimat konusunda ve ürün görseli ile giden çiçek arasında farklılıklar olduğu için çok büyük sıkıntılar yaşanmamaktadır. CicekVitrini.com olarak 2010 senesinde kurulduğumuz ilk günden itibaren % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya gayret etmekteyiz. Çiçek siparişleri verildiği andan itibaren sipariş mekanizmamızda denetimimizi sağlamaktayız. Siparişin zamanında alıcısı ile buluşması bizim için olmazsa olmaz kurallardan bir tanesi. Ayrıca ürün görseli ile giden çiçek arasında farklılıklar olmaması bizim için çok önemli bir nokta! Giden çiçek için herhangi bir sorun yaşanmaması adına sürekli olarak bayilerimiz mail yolu ile ya da yaptığımız toplantılarımızda düzenli olarak uyarılmaktadır. CicekVitrini.com ile çiçek sipariş veren müşterilerimizin memnuniyeti bizim için kendi memnuniyetimizden daha önemlidir.

İnternet üzerinden online çiçek satışı yapan bir çok meslektaşımızın şikayet sitelerinde ismi geçmektedir. CicekVitrini.com olarak almış olduğumuz siparişlerimizin hiçbirinde sıkıntı ve sorun yaşamadığımızı belirtmek isteriz. Çiçek siparişi verip memnun kalmayan müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen ne varsa yaparak % 100 müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

CicekVitrini.com ile çiçek siparişleri verip memnun kalmayan müşterimizi bulana 1 sene boyunca sınırsız sayıda çiçek gönderimi yapmayı kabul ederiz. Sizde sipariş verin Türkiye’nin 29 iline aynı gün içerisinde çiçeğinizi görseldekinin birebir aynısı olarak yerine teslim edelim.